DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar

provozovna: Horní Olešná 40, 378 53 pošta Strmilov, tel: +420 384 397 577, fax: +420 384 397 337, mobil: +420 602 139 630, e-mail: mejsnar@mejsnar.net, obklady-mejsnar.prodej.net

DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar
Spolupracujeme

Odkazy na firmy, které prodáváme:

POLIISCASALGRANDE PADANAALFA LUXCIRSETTECENTOcottodesteDOMUS LINEAsupergresbisazzaski tech www.ceramichecisa.it DEL CONCALa Fabbrica s.p.a.www.paulceramiche.it www.tresgriferia.comwww.sanswiss.czwww.litokol.itwww.vetrovivo.itwww.cerdomus.com

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

 

Dlažby - obklady do koupelen a kuchyní

Česká společnost Mejsnar – obklady a dlažby nabízí svým zákazníků velmi široký výběr těchto produktů. Specializujeme se na obklady a dlažby už mnoho let, spolupracujeme s osvědčenými dodavateli materiálů, zaručujeme kvalitu námi dodaných produktů. Součástí našich služeb je i nabídka vypracování návrhu , jak ideálně vyřešit obklady a dlažby ve vašem domě. Realizujeme zakázky po celé České republice.

Dlažby

Prodáváme dlažby různých formátů a to od nejmenších mozaiek až po velké formáty 100x100, 120x120, 80x160, 150x300, resp.160x320cm , naší specializací i je kvalitní venkovní dlažba, kde se stále více využívá 2cm silná dlažba na terče . Vyberete si u nás z opravdu široké nabídky – dlažby glazované i neglazované, dlažba do koupelny, do kuchyně, keramické obkládačky a dlaždice do interiéru i exteriéru.

V naší nabídce jsou vnitřní i venkovní dlažby, technické dlažby, mozaiky a to vše v nejrůznějších barvách, velikostech i z různých materiálů. Součástí nabídky jsou i spárovací hmoty.

Kontakty, fotogalerie dlažby

Rádi a ochotně vám poradíme, zodpovíme vaše dotazy. Kontaktujte nás !

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii námi nabízených dlažeb:

Dlažba do koupelny v jakémkoliv stylu

Kvalitní dlažba – to je pevná půda pod nohama i ve vaší koupelně! Vtiskněte své koupelně moderní vzhled s kvalitní dlažbou od renomovaných zahraničních výrobců. Firma Mejsnar – obklady a dlažby nabízí rozsáhlý sortiment dlažby mnoha barev, formátů i povrchů. Vyberte si u nás koupelnovou dlažbu, která vás přesvědčí jak svým vzhledem, tak praktičností. Máme dlažby do koupelen zařízených v jakémkoliv stylu – od ekonomických řešení pro každého až po jedinečný luxus, který uspokojí nejnáročnější zákazníky.

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Novinky

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

VIDEOGALERIE

Videogalerie - Dlažby a obklady - Ing. Petr Mejsnar

NOVINKY 

Blendart ,Sant' Agostino Gea, Settecento Upgrade, Del Conca

Doporučujeme
DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar - Czech Republic, e-mail: mejsnar@mejsnar.net
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Lišta odkazů Mejsnar - Obklady a dlažby -