DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar

provozovna: Horní Olešná 40, 378 53 pošta Strmilov, tel: +420 384 397 577, fax: +420 384 397 337, mobil: +420 602 139 630, e-mail: mejsnar@mejsnar.net, obklady-mejsnar.prodej.net

DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar
Spolupracujeme

Odkazy na firmy, které prodáváme:

POLIISCASALGRANDE PADANAALFA LUXCIRSETTECENTOcottodesteDOMUS LINEAsupergresbisazzaski tech www.ceramichecisa.it DEL CONCALa Fabbrica s.p.a.www.paulceramiche.it www.tresgriferia.comwww.sanswiss.czwww.litokol.itwww.vetrovivo.itwww.cerdomus.com

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

 

Mejsnar - Obklady a dlažby - Dlažby - Venkovní dlažba

Venkovní dlažba

Získejte venkovní dlažbu za výhodnou cenu. Dodáme vám dlažbu na terasy, schody, chodníky i pro obložení okolí vašeho bazénu. Venkovní dlažba je mrazuvzdorná, vysoce odolná a neklouže. Barva a vzor zaleží pouze na vašem výběru, protože u nás vždy najdete velmi široký sortiment dlažeb všech velikostí a barevných kombinací. Dnes se stále více použíbá pokládka 2 cm silné dlažby, jak na terče, tak do jemné drtě.

Na této stránce jsou k vidění vybrané typy dlažeb. Pokud toužíte po širším výběru, kontaktujte nás, nebo navštivte naši prodejnu. 

Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie...

Nákup venkovní dlažby 

Uvažujete o nákupu nové venkovní dlažby? Ať už potřebujete venkovní dlažbu na schody, chodníky nebo terasu, u nás si vyberete ze spousty typů, velikostí a kvalitních vzorů. Do sekce Venkovní dlažba patří také obložení venkovních bazénů. U nás si určitě vyberete, prodáváme kvalitní dlažby od osvědčených českých i světových výrobců. Součástí naší nabídky je i vypracování konkrétního návrhu, jakou dlažbu vybrat a jak ji položit. Samozřejmě vám venkovní dlažbu doručíme kamkoliv si budete přát.

Chcete-li si naši venkovní dlažbu a další zboží osobně prohlédnout, přijeďte do naší prodejny v obci Horní Olešná u Popelína, východně od Jindřichova Hradce. Níže se podívejte na jednoduchou fotogalerii použití některých typů námi nabízené dlažby.

Kontaktujte nás

Chcete-li dlažbu zakoupit nebo se jen zeptat na některé detaily, kontaktujte nás. Rádi a ochotně zodpovíme veškeré dotazy, poradíme vám s výběrem a obratem naceníme vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Novinky

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

VIDEOGALERIE

Videogalerie - Dlažby a obklady - Ing. Petr Mejsnar

NOVINKY 

Blendart ,Sant' Agostino Gea, Settecento Upgrade, Del Conca

Doporučujeme
DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar - Czech Republic, e-mail: mejsnar@mejsnar.net
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Lišta odkazů Mejsnar - Obklady a dlažby -