DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar

provozovna: Horní Olešná 40, 378 53 pošta Strmilov, tel: +420 384 397 577, fax: +420 384 397 337, mobil: +420 602 139 630, e-mail: mejsnar@mejsnar.net, obklady-mejsnar.prodej.net

DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar
Spolupracujeme

Odkazy na firmy, které prodáváme:

POLIISCASALGRANDE PADANAALFA LUXCIRSETTECENTOcottodesteDOMUS LINEAsupergresbisazzaski tech www.ceramichecisa.it DEL CONCALa Fabbrica s.p.a.www.paulceramiche.it www.tresgriferia.comwww.sanswiss.czwww.litokol.itwww.vetrovivo.itwww.cerdomus.com

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

 

Obklady kuchyně

Vyberte si kuchyňské obklady, které nejlépe vyhovují vašemu vkusu. V našem sortimentu najdete obklady všech barev a mnoha stylů, které perfektně doplní vaši kuchyň. Pokud si nevyberete obklady do kuchyně zde na našich stránkách, navštivte naši prodejnu v Horní Olešné, kde vás přivítá zkušený a ochotný personál a předvede všechny dostupné typy kuchyňských obkladů.

Ceny a dostupnost obkladů vám sdělíme telefonicky nebo emailem. Máte-li jakýkoliv jiný dotaz k obkladům do kuchyně, neváhejte nás kontaktovat. 

Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie...

Obklady do kuchyně

Sháníte nové obklady do kuchyně? Elegantní obklady vaši kuchyň zútulní a navíc jsou velmi praktické. Jednoduše je budete umývat a vaše kuchyň bude zářivější. V naší prodejně najdete nejširší výběr kvalitních kuchyňských obkladů. Na výběr máte spoustu typů, velikostí a vzorů na obkladech. Nabízíme vám nejširší nabídku kuchyňských obkladů na českém trhu. Sami prodáváme jen kvalitní kuchyňské obklady od osvědčených českých i světových výrobců.

Chcete-li si kuchyňské obklady, které prodáváme a další zboží osobně prohlédnout, přijeďte do naší prodejny v obci Strmilov, východně od Jindřichova Hradce. Níže se podívejte na přehlednou fotogalerii některých kuchyňských obkladů v praktickém použití. Nejsou zde všechny obklady, kompletní sortiment, který je o dost širší, si můžete prohlédnout přímo v naší prodejně.

Kontaktujte nás

Jestliže vás naše kuchyňské obklady zaujaly nebo se jen chcete zeptat na některé detaily, kontaktujte nás. Rádi a ochotně zodpovíme veškeré dotazy, poradíme vám s výběrem a obratem naceníme vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Novinky

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

VIDEOGALERIE

Videogalerie - Dlažby a obklady - Ing. Petr Mejsnar

NOVINKY 

Blendart ,Sant' Agostino Gea, Settecento Upgrade, Del Conca

Doporučujeme
DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar - Czech Republic, e-mail: mejsnar@mejsnar.net
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Lišta odkazů Mejsnar - Obklady a dlažby -