DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar

provozovna: Horní Olešná 40, 378 53 pošta Strmilov, tel: +420 384 397 577, fax: +420 384 397 337, mobil: +420 602 139 630, e-mail: mejsnar@mejsnar.net, obklady-mejsnar.prodej.net

DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar
Spolupracujeme

Odkazy na firmy, které prodáváme:

POLIISCASALGRANDE PADANAALFA LUXCIRSETTECENTOcottodesteDOMUS LINEAsupergresbisazzaski tech www.ceramichecisa.it DEL CONCALa Fabbrica s.p.a.www.paulceramiche.it www.tresgriferia.comwww.sanswiss.czwww.litokol.itwww.vetrovivo.itwww.cerdomus.com

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

 

Obklady kuchyně

Vyberte si kuchyňské obklady, které nejlépe vyhovují vašemu vkusu. V našem sortimentu najdete obklady všech barev a mnoha stylů, které perfektně doplní vaši kuchyň. Pokud si nevyberete obklady do kuchyně zde na našich stránkách, navštivte naši prodejnu v Horní Olešné, kde vás přivítá zkušený a ochotný personál a předvede všechny dostupné typy kuchyňských obkladů.

Ceny a dostupnost obkladů vám sdělíme telefonicky nebo emailem. Máte-li jakýkoliv jiný dotaz k obkladům do kuchyně, neváhejte nás kontaktovat. 

 

Kuchyňské obklady - Country Country Obklad do kuchyně
Country Devon Country Champagne Maya Azteca
Quintana Country
Quintana Giotti Country Champagne Tekne Trend
   
Nasca    
     
     

Obklady do kuchyně

Sháníte nové obklady do kuchyně? Elegantní obklady vaši kuchyň zútulní a navíc jsou velmi praktické. Jednoduše je budete umývat a vaše kuchyň bude zářivější. V naší prodejně najdete nejširší výběr kvalitních kuchyňských obkladů. Na výběr máte spoustu typů, velikostí a vzorů na obkladech. Nabízíme vám nejširší nabídku kuchyňských obkladů na českém trhu. Sami prodáváme jen kvalitní kuchyňské obklady od osvědčených českých i světových výrobců.

Chcete-li si kuchyňské obklady, které prodáváme a další zboží osobně prohlédnout, přijeďte do naší prodejny v obci Strmilov, východně od Jindřichova Hradce. Níže se podívejte na přehlednou fotogalerii některých kuchyňských obkladů v praktickém použití. Nejsou zde všechny obklady, kompletní sortiment, který je o dost širší, si můžete prohlédnout přímo v naší prodejně.

Kontaktujte nás

Jestliže vás naše kuchyňské obklady zaujaly nebo se jen chcete zeptat na některé detaily, kontaktujte nás. Rádi a ochotně zodpovíme veškeré dotazy, poradíme vám s výběrem a obratem naceníme vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

 
Přihlášení uživatelů
přihlásit | registrovat
Novinky

POZOR ZMĚNA: v sobotu dopoledne otevřeno pouze po telefonické domluvě. 

 

 

VIDEOGALERIE

Videogalerie - Dlažby a obklady - Ing. Petr Mejsnar

NOVINKY 

Blendart ,Sant' Agostino Gea, Settecento Upgrade, Del Conca

Doporučujeme
DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar - Czech Republic, e-mail: mejsnar@mejsnar.net
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Lišta odkazů Mejsnar - Obklady a dlažby -