DLAŽBY A OBKLADY - ing.Petr Mejsnar

provozovna: Horní Olešná 40, 378 53 pošta Strmilov, tel: +420 384 397 577, fax: +420 384 397 337, mobil: +420 602 139 630, e-mail: mejsnar@mejsnar.net, obklady-mejsnar.prodej.net

Obklady - Dlažby | Prodej obkladů a dlažeb nejen do koupelen

Velký výprodej skladových zásob - až 40% sleva na vybrané dlažby, zejména formáty 60x60 a dlažby v imitaci dřeva. Akce platí do vyprodání zásob.

Česká společnost Mejsnar – obklady a dlažby vám nabízí velmi široký výběr obkladů i dlažeb. Prodáváme pouze ověřené kvalitní výrobky od osvědčených dodavatelů, se kterými spolupracujeme již mnoho let. Na požádání vám vypracujeme návrh, jak ideálně vyřešit obklady a dlažby ve vašem domě. Předem si tak můžete prohlédnout, jak budou obklady či dlažba vypadat na místě pokládky. Naši provozovnu najdete v Horní Olešné, ale běžně realizujeme zakázky po celé republice. Kontaktujte nás nyní a získejte více informací o obkladech a dlažbách.

 

Prodej obkladů

Máme pro vás připraven opravdu široký výběr obkladů od nejrůznějších výrobců. Prodáváme obklady různých velikostí – od nejmenších mozaiek 1x1 až po formáty 60x120 cm. Můžete si u nás vybrat obklady do koupelny, do kuchyně, bazénu, prostě všechny keramické obkládačky a dlaždice do interiéru i exteriéru. Součástí našeho sortimentu jsou i spárovací hmoty, lepidla, sprchové kouty, vany, sanitární keramika a vodovodní baterie. 

Obklady do koupelen

Zpracováváme grafické návrhy koupelen v 3D zdarma.

Výhody nákupu u nás

 • Výjimečně široký výběr obkladů a dlažeb.
 • Zpracování návrhu ve speciálním programu.
 • Výhodné ceny obkladů i dlažeb.
 • Obklady a dlažby výhradně od ověřených výrobců.
 • Individuální přístup ke každé zakázce.

Získejte kvalitní obklady a dlažby od spolehlivého českého prodejce. Kontaktujte nás nyní. 

Jak objednat obklady a dlažby

Vybrané obklady a dlažby si můžete snadno prohlédnout po kliknutí na požadovanou kategorii v levém menu. Jakmile najdete obklady nebo dlažbu, které nejlépe vyhovují vašim představám, stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky a ihned se dozvíte cenu. Obklady a dlažbu si takto můžete ihned objednat. Pokud dáváte přednost kamenné prodejně a chcete se seznámit s kompletním sortimentem, neváhejte nás navštívit v naší provozovně v Horní Olešné. 

Kontakty, fotogalerie obkladů

Rádi a ochotně vám poradíme, zodpovíme vaše dotazy. Kontaktujte nás!

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii námi nabízených obkladů:

BARDIGLIO 60x90, Luxmar, Giavelli AZUL BAHIA 60x90,Luxmar,Giavelli DV5, Da Vinci 15x120,20x120,30x120, DelConca BIANCO LHASA 60x90,Luxmar,Giavelli CANYON APACHE 60x90,Luxmar,Giavelli EK-EPOKAL 40x80(podlaha), NS-ARCHISTAR 10X7X32 (obklad),DelConca,Faetano HFO-FORMA 80x80,40x80,20x80, DelConca ALTAIR PARTCHWORK 1.0, Blanco Plus+, 6mm, 100x100, Inalco ROAD 6mm, Blanco Plus+, 100x100, Inalco TOUCHÉ 1.0, Blanco-Gris Plus+, 6mm, 100x100, Inalco PURE 6mm, Blanco Plus+,Negro Plus+,100x100, Inalco GRIGIO FOSCO 60x90,Luxmar,Giavelli HBR-BRERA, DelConca HBR-BRERA, HBR8 80x80(podlaha),HBR5 20x80,40x80, DelConca DV-HDV-DAVINCI,DelConca Obklad Kandinsky 20x20,dekory Cerchi-Cerchi mosaico,podlaha Dogma Obklad Kandinsky 20x20, dekory Alfa-Beta, Alfa-Beta mosaico, podlaha HEG5 LAURENT NOIR 60x90,Luxmar,Giavelli GIALLO VALENCIA 60x90,Luxmar,Giavelli PORTORO 60x90,Luxmar,Giavelli MARMOKER,Saint Laurent, Statuario Oro, Casalgrande Padana MARMOKER,Nero Creta, StatuarioGrigio, Casalgrande Padana SA-SALON, DelConca VOGUE 60x90,Luxmar,Gavelli

Široký výběr obkladů do koupelen

Co je rozhodující pro vzhled a praktičnost vaší nové koupelny? Správný výběr koupelnových obkladů! Barevný tón, povrch, rozměry i vzájemná kombinace obkladů vytvoří jedinečný design koupelny, v níž budete rádi relaxovat po náročném dni. Firma Mejsnar – obklady a dlažby vám nabízí bohatý výběr obkladů do koupelen od renomovaných zahraničních výrobců.

Obklady a dlažby určí vzhled nové koupelny

Moderní koupelna slouží nejen pro hygienu, ale i jako relaxační prostor. Dejte své koupelně jedinečný vzhled – vyberte si kvalitní obklady a dlažby v atraktivních barevných tónech z nabídky firmy Mejsnar – obklady a dlažby. Ať už modernizujete starou koupelnu, nebo budujete novou ve svém domě či bytě, z rozsáhlého sortimentu koupelnových obkladů a dlažeb si u nás určitě vyberete. Vytvořte s námi koupelnu snů, v níž si rádi dopřejete chvíli jen pro sebe. Správně vybrané obklady a dlažby podtrhnou krásu vaší koupelny i její praktičnost.

Při výběru obkladů a dlažby vsaďte na svůj dobrý pocit

Stavební řešení vaší koupelny je základ, avšak teprve obklady a dlažby vtisknou koupelně její nezaměnitelný charakter. Jaký zvolit formát, povrch, barvu, styl koupelnové dlažby a obkladů? Nedělejte si žádné starosti, spolehněte se na odborníky. Firma Mejsnar – obklady a dlažby působí na trhu už více než dvacet let. Navrhneme pro vás řešení na míru. Zdarma vám vytvoříme grafický 3D návrh, abyste si dokázali představit, jak budou vybrané obklady a dlažba ve vaší koupelně vypadat. Nechte na sebe zapůsobit emoce – dobře zvolené obklady a dlažba jsou rozhodující pro váš dobrý pocit z nové koupelny.

Nákup obkladů a dlažeb na webu i v prodejně

Předností společnosti Mejsnar – obklady a dlažby je dlouhodobá zkušenost s prodejem obkladů a dlažeb. Náš sortiment tvoří jen kvalitní obklady dlažby od ověřených dodavatelů. Máme pro vás rozsáhlou nabídku výrobků mnoha renomovaných zahraničních značek. Vyberte si obklady a dlažbu do kuchyně, koupelny a dalších prostor své domácnosti či firemního sídla na našem webu nebo v kamenné prodejně v Horní Olešné na Jindřichohradecku. Kontaktujte nás e-mailem i telefonicky, rádi vám sdělíme podrobné informace o cenách a vlastnostech našeho zboží. 

Návrhy koupelen

Kromě samotného prodeje vám rádi také pomůžeme s výběrem dlažeb a obkladů nejen do koupelen. Děláme také originální návrhy koupelen na míru, můžeme vás tak inspirovat. Grafický 3D návrh koupelny vám zpracujeme zdarma! S různými obklady a dlažbou se dá koupelna proměnit ve velmi příjemné místo. Vzhledově i pocitově. Dlažbu a obklady vám navrhneme i mimo koupelnu, koupelny však navrhujeme nejčastěji.  

Značky, které prodáváme:

 

 • UNICOM STARKER
 • Sichenia
 • Cottodeste
 • Love tiles
 • Margres
 • La Fabrica
 • Ceramichecisa
 • ELIOS Ceramica
 • UNICOM STARKER
 • DECOR UNION 2000
Kontakt

DLAŽBY A OBKLADY
Ing.Petr Mejsnar
provozovna: Horní Olešná 21
378 53 pošta Strmilov
tel: +420 384 397 577
mobil:+420 602 139 630, +420 602 560 331

e-mail: obklady@mejsnar.net
web: www.obklady-mejsnar.prodej.net
IČO: 45026009
Otevírací doba:
pondělí - pátek 8:00 - 17:00 hod
POZOR ZMĚNA: v sobotu otevřeno pouze po telefonické domluvě.

 

Aktuality